מי אנחנו

במרפאת השיניים בירושלים ד"ר חנניה שטרן מאמינים כי טיפול שיניים איכותי זו לא פריבילגיה השמורה ליחידים, אלא דרך חיים של ממש. מרגע בו תבחרו בנו, אתם יכולים להיות בטוחים שיחכה לכם צוות רפואי אכפתי, אדיב ומקצועי, שיעשה הכל כדי שתיהנו משיניים בריאות וישרות. תמיד. מרפאת השיניים ד"ר חנניה שטרן עוסקת ברפואת שיניים כללית, שיקום, אסתטיקה ויישור שיניים ופועלת מתוך תפיסה טיפולית חדשנית המסייעת לכל מטופל להגיע לתוצאה הטובה והמדויקת ביותר, עם חיוך קורן, שיניים בריאות והודות לגישה המתקדמת והידידותית – אפילו ליהנות מהדרך.

ד"ר חנניה שטרן, יליד 1985, נשוי לשני ואב לארבעה ילדים. ד"ר חנניה פועל עם אביו, מייסד המרפאה, ד"ר גדליה מרדכי שטרן. ד"ר חנניה השלים בהצטיינות תואר דוקטור לרפואת שיניים (D.M.D) באוניברסיטה אירופאית מובילה ואף זכה באות הצטיינות על ממצאיו במחקר בתחום פה ולסת.

ההצלחה של ד"ר חנניה שטרן לא הייתה שלמה אלמלא היה פועל לצידו צוות רפואי מוביל, אכפתי ואוהב. המרפאה דוגלת במתן שירות איכותי ומקצועי, המגיע במעטפת של סבלנות, אמפתיה לכל מטופל ויחס אישי, המתכתבים עם רוח המרפאה.

  • דור שני בתחוםדור שני בתחום
  • טכנולוגיית לייזר מתקדמתטכנולוגיית לייזר מתקדמת
  • שקיפות מלאהשקיפות מלאה
  • עדינות ומקצועיותעדינות ומקצועיות
מרפת שיניים דר שטרן

ד"ר חנניה

לאורך לימודיו, התנדב ד"ר חנניה שעות רבות במתן עזרה ראשונה דנטלית לנזקקים וממשיך עד היום להשיב את החיוך לאוכלוסייה מעוטת יכולת.
אך הרבה לפני שהפך לרופא בעצמו, למד מאביו, ד"ר גדליה מרדכי שטרן, את כל רזי המקצוע – גם כאלה שלא ניתן ללמוד באף בית ספר. היום נחשב ד"ר חנניה שטרן לרופא שיניים מוביל בתחומו, ועובד עם אביו במרפאתם הוותיקה והמוערכת בשכונת רחביה בירושלים.
כדי לסייע למטופליו להגיע לתוצאות הטובות ביותר, ד"ר חנניה שטרן עומל בכל עת על רכישת ידע חדש, התעדכנות בחידושים בתחום רפואת שיניים והשתתפות בכנסים, השתלמויות וקורסים נחשבים בארץ ובעולם, זאת במטרה להעניק לכל מטופל, בכל זמן, את הדרך המתקדמת ביותר לשיניים ישרות ובריאות.

חנניה שטרן