נעים להכיר

חולמים על חיוך קורן ועל שיניים לבנות וצחורות? מנסים להבהיר את גוון השיניים אך ללא הצלחה? לעתים אנחנו נזקקים לסיוע קטן בדרך לשיניים לבנות ויפות – ובדיוק לשם כך אנחנו כאן. במרפאתנו, ד"ר חנניה שטרן יחכה לכם השיטות המתקדמות ביותר להלבנת שיניים, בהתאמה מושלמת, במרפאה או בהלבנה ביתית.

הלבנת שיניים: כך זה עובד

אם בעבר תהליך ההלבנה דרש זמן רב, הרי שהיום מדובר בהליך אסתטי מהיר ומדויק, בסופו מחכות לכן שיניים יפות ולבנות. הדרך לשיניים צחורות עוברת בשתי שיטות מובילות: הראשונה היא הלבנה ביתית, הנחשבת לאינטנסיבית פחות, מיועדת בעיקר לבעלי שיניים רגישות ומאפשרת לשלוט בזמן ובתוצאה, ואילו הדרך הנוספת נעשית במרפאה, והיא מתבצעת לאחר טיפול שיננית, באופן מבוקר ובהתאמה מדויקת לשיניים שלכם, עד לקבלת התוצאה האסתטית הטובה ביותר.

חשוב לדעת

הדרך לקבלת התוצאה הטובה ביותר לאורך זמן משלבת בין שני הדרכים – הלבנת שיניים במרפאתנו, בתוספת חיזוק ביתי. באופן זה, אתם נהנים מהטוב שבכל העולמות, כשההלבנה הראשונית נעשית במרפאתנו וההשלמה נעשית בבית, בזמנכם הפנוי. הבונוס הגדול הוא שההלבנה בבית כוללת שימוש בסד ייעודי אותו תוכלו לשמור ולתחזק את תהליך ההלבנה כעבור שנה או שנתיים מבלי לעבור את התהליך כולו מחדש.
כדי להגן על השיניים הלבנות והיפות, חשוב לשמור על שגרה דנטלית בריאה הכוללת צחצוח שיניים קבוע, שימוש בחוט דנטלי וכן מומלץ להפחית במשקאות המכתימים את השיניים (כמו יין אדום, קפה או תה) ולהימנע מעישון (המלצה נהדרת ללא קשר לשיניים ? ). כך תוכלו לשמור על שיניים לבנות ועל חיוך מושלם לאורך זמן – ואנחנו, כמובן, תמיד נהיה כאן בשבילכם.

קרא עוד: ציפוי חרסינה בירושלים
קרא עוד: השתלת שיניים בירושלים

הלבנת שיניים