נעים להכיר

כיצד נשמור על שיניים בריאות, ישרות ולבנות? הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא להקפיד על בדיקות תקופתיות ולבצע, בעת הצורך, טיפולים משמרים. באופן זה, אתם מבטיחים שהשיניים, הפה והחניכיים ישמרו במצבם הבריא, ובמקרה שמתעוררת בעיה – "תופסים" אותה מיד ומונעים את החמרתה. במרפאתנו, מבצע ד"ר חנניה שטרן מגוון טיפולי שיניים משמרים הכוללים ביקורת תקופתית ובניית תוכנית טיפול במקרה הצורך.

כך זה עובד

טיפולים משמרים כוללים מגוון הליכים רפואיים, דוגמת טיפולי שורש, עקירות, טיפולי שיננית, טיפולי שחזור השן (סתימה), שיקום על ידי כתרים וכן יישור שיניים באמצעות Invisalign, המהווה תחליף מתקדם לסמכי המתכת המסורתיים. מלבד הטיפול הרלוונטי, המלצתנו היא לבקר במרפאה אחת למספר חודשים. במהלך הביקור השגרתי, יבדוק הרופא את מצב השיניים וימליץ, בעת הצורך, על דרכים לטיפול פשוט מבלי להזדקק לטיפולים מעמיקים, אותם ניתן לחסוך בקלות. מעבר לטיפולים משמרים, מרפאתנו גם מבצעת השתלת שיניים בלייזר וגם ציפוי חרסינה לשיניים.

חשוב לדעת

בריאות השיניים שלכם חשובה לנו, ואנו עושים הכל על מנת למנוע מכם טיפולים סבוכים וליהנות מבריאות ויציבות לאורך זמן. לכן אנו עושים שימוש בחומרים האיכותיים ביותר שיש, מציעים את תוכנית הטיפול המתקדמת ביותר וכל זה – בחיוך, במקצועיות ועם מתן השיטה הנכונה ביותר עבורכם.

טיפולים משמרים