נעים להכיר

הבסיס לשיניים קורנות, בריאות ויפות מתחיל בהקפדה על ביצוע טיפולי שיננית בירושלים שגרתיים. ביקור קבוע אצל השיננית לא רק מסייע להשגת שיניים נקיות, אלא גם עשוי למנוע דלקת חניכיים, נסיגת חניכיים וריח רע מהפה. במרפאתנו, ד"ר חנניה שטרן מעניק דגש מיוחד על טיפולי שיננית כחלק משגרת הטיפול הקבועה, תוך מתן ייעוץ, הדרכה וטיפים לצחצוח שיניים נכון.

כך זה עובד

מלבד הפן האסתטי הטמון בטיפול שיננית, זוהי הדרך היחידה להסיר אבנית מהשיניים ובכך למנוע דלקת חניכיים, כמו גם לסייע לצחצוח להיות איכותי יותר, שכן האבנית מונעת גישה מלאה לחניכיים, מה שיוצר רובד חיידקים. לאחר הטיפול, פני השטח של השן שבים להיות לבנים, חלקים, בריאים ונקיים. נוסף על כך, שיננית תדע להתריע במקרה של בעיה בשיניים ולהפנות לטיפול רפואי בהקדם ובכך למנוע את החמרתה.

חשוב לדעת

הדגש שניתן במרפאתנו על טיפול שיננית לא מסתכם רק בטיפול נקודתי, אלא זהו הליך המקדים כל תוכנית טיפול במרפאה. כדי להעניק לכם את הטיפול הטוב ביותר, אנו מציעים טיפולי שיננית בשעות גמישות לבחירתכם, הנעשים על ידי צוות שינניות עדין, חייכן ומקצועי. במידה ואתם סובלים מרגישות בשיניים, נשמח להציע לכם טיפול מקדים באמצעות מכשיר ייחודי, המונע את הרגישות, מסייע לטיפול נעים יותר ולא זו בלבד – גם יכול לעזור בהסרת כתמים שנוצרו על השיניים.

קרא עוד: ציפוי חרסינה בירושלים
קרא עוד: השתלת שיניים בירושלים

שיננית בירושלים